Autor Wątek: [Audi A4 B5] Pomocy niemoge otworzyć drzwi  (Przeczytany 2147 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline HORAS84

• ZIELONY
  • Audi A4 Club Polska - Forum, Klub, Cześci, Spalanie, Tuning, Dane Techniczne, Opinie Audi A4 S4 RS4
  • Kraj: Polska
  • Miasto: rzeszów
  • Model: Audi A4 B6
  • Oznaczenia Silnika: 1.9TDI 130KM
  • Rocznik Auta: 2003
  • Rodzaj Napedu: FWD
  • Rodzaj Paliwa: ON
  • Typ Nadwozia: Sedan
  • Województwo: Podkarpackie
[Audi A4 B5] Pomocy niemoge otworzyć drzwi
« dnia: Grudzień 23, 2009, 16:20:20 »
Witam wczoraj niespodziewanie zauważyłem żew moim audi a4 b6 2003r drzwi przednie pasażera nieotwierają się centralka otwiera i zamyka wszystkie pozostałe drzwi a tych jednych nieda się otwożyć, wogule niesłychać mechanizmu w tych drzwiach więc prawdopodobnie coś sie uszkodziło.
Problem jest wielki ponieważ nie da się otwożyć drzwi więc nieda się dojść do śrub i sciągnąć tapicerke od środka byłem dziś u mechanika i kazał mi ciąć drzwi oszem żeby się do zamka dostać mówił że inaczej sie niedostane to straszne:(( może wiecie jak otworzyc drzwi w jakiś inny sposób naprawde bardzo wdzięczny bede za pomoc Pozdrawiam

nazywaj tematy zgodnie z regulaminem stosując prefiks i mniej więcej zarys problemu
np [Audi A4 B5 AFN] problem z czujnikiem ABSu,
temat do poprawy, kolejne będą lądować w koszu, pzdr ADI
« Ostatnia zmiana: Styczeń 02, 2010, 23:20:08 wysłana przez RS »

davidtentyp

• Gość
Odp: Pomocy niemoge otworzyć drzwi
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 23, 2009, 21:08:39 »
Coś cienki mechanik, spytaj czy da u siebie wyciąć drzwi <lol2>

Otwórz tylne drzwi i zobacz czy będzie dojście do zamka przed słupkiem, lub podjedź do blacharzy, oni na pewno dadzą radę jeśli będą kumaci. Ostatnio kumplowi w Toledo tak właśnie się dobieraliśmy do drzwi kierowcy :)

Jeśli tak nie da rady to jak już coś pruć to tapicerkę od wewnątrz, na allegro można tanio boczek dokupić
« Ostatnia zmiana: Grudzień 23, 2009, 21:13:53 wysłana przez davidtentyp »

marcindog

• Gość
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 23, 2009, 21:20:29 »
... zasięgnąłem języka i powiem że nie trzeba nic pruć tylko jest mały problem ... w pracy zajebali by mnie, a przy okazji nie będę robił poradnika złodziejom jak otworzyć A4 ... powiem tylko, że robi się tak jak na filmach sensacyjnych - listwa>drut  :X

marcindog

• Gość
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 23, 2009, 22:07:04 »
...Ha ha ha to samo miałem napisać . polecam bagnet oleju od Poloneza :D

... odpowiednio "dogięty"  :X

Dobra znikam z tego tematu, bo faktycznie ktoś mnie podpier*li