Autor Wątek: [Audi A4 B6] Montaż kierownicy od modelu B7 - możliwości i gdzie w Warszawie?  (Przeczytany 3377 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

gkosik

• Gość
Witam,

Posiadam Audi A4 B6 i chciałbym zmienić kierownice na tą, która była montowana w modelu B7.

W moim Audi jest standardowa 4 ramienna kierownica (bez sterowania radiem itd), natomiast chciałbym zmienić na 3 ramienna z modelu B7 - równiez bez sterowania - link poniżej do konretnej, ktora chce kupic:

http://www.aukcjoner.pl/gallery/001441694-Kierownice-manual.html#I6

Pytanie do Was czy będzie pasowała (osoba która sprzedaje kierownicy z modelu b7 twierdzi ze tak), czy nie będzie problemów z podłączeniem poduszki itd - generalnie jak skomplikowany jest ten proces, czy można go zrobić samemu i w ogole.

Bylbym tez wdzieczny za podanie namiaru na warsztat gdzie moge to zrobić w Warszawie i jakiego rzędu pieniądze trzeba zapłacić za taką usługe.

Z góry wielkie dzięki za pomoc.

Pzdr,

mieciek

• Gość
Odp: [Audi A4 B6] Montaż kierownicy od modelu B7 - możliwości i gdzie w Warszawie?
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 27, 2009, 10:19:16 »
pasowac musi pasowac b6 nieodchodzi az tak daleko od b7 nawet podpiencia musza byc te same ale podjedz do warsztatu bo poduchy lepiej nietykac samemu

gkosik

• Gość
Odp: [Audi A4 B6] Montaż kierownicy od modelu B7 - możliwości i gdzie w Warszawie?
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 27, 2009, 21:39:28 »
Dzieki za info - a znasz może godny polecenia warsztat w Warszawie, który ma pojęcie o Audi?

Pzdr

Offline krzyniek

• USER
  • Kraj: PL
  • Model: Audi A4 B5
  • Oznaczenia Silnika: ajm
  • Rocznik Auta: 2000
  • Rodzaj Napedu: FWD
  • Rodzaj Paliwa: ON
  • Skrzynia Biegów: Manualna
  • Typ Nadwozia: Avant
  • Województwo: Mazowieckie
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 29, 2009, 19:27:13 »
bo poduchy lepiej nietykac samemu

bez przesady  :D
odłącz aku na trochę wcześniej i zabieraj się do pracy, jeśli nie masz dwóch lewych rąk to sam dasz radę (jak coś to mogę pomóc)

Offline mirek_a4

• STAŁY BYWALEC
  • Kraj: Polska
  • Miasto: Świdnica
  • Model: Audi A4 B7
  • Oznaczenia Silnika: 1.9 TDI
  • Rocznik Auta: 2005
  • Rodzaj Napedu: FWD
  • Rodzaj Paliwa: ON
  • Skrzynia Biegów: Manualna
  • Typ Nadwozia: Avant
  • Województwo: Dolnośląskie
Czyli zmiana kierownicy to nie jest jakiś wielki problem. A jak jest jeśli mam zwykłą kierownice trzyramienną w B7 i chciałbym zmienić na jakoś fajną też z B7. Poduszki pasują tylko do konkretnego modelu kierownicy? Czy można dopasować coś? Bo tak na zdjęciu jak patrzę na taką samą kierownice jak moją tylko obszytą skórą to wyglądają tak samo. I jak jest z sterowaniem radia w kierownicy jak nie mam u siebie teraz a bym kupił ze sterowanie to kable tam są do podłączenia?
http://www.allegro.pl/item807225172_kierownica_audi_s_line_a3_a4_a5_a6_a8_tt_q7_tuning.html
Co myślicie o takiej kierownicy???